Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Açılış Konuşması #

YazarMesaj
Alec R. Lucifer

Alec R. Lucifer

Gerçek İsim : ...

Açılış Konuşması # Empty
MesajKonu: Açılış Konuşması #   Açılış Konuşması # Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 6:10 am

"Hepiniz yeni döneme hoşgeldiniz. Tatil bitti. Ve okul başlıyor. Zevkli bir dönem geçirmenizi diliyorum. Evet sevgili öğrencilerimiz. Bu sene okulumuzda bir takım değişiklikler oldu. Profesörlerimizin çoğu değişmiş bulunmakta. Bu yüzden bir süreliğine eksik olan derslerinize ben gireceğim. Bunun dışında okulu dış tehditlerden korumak için Seherbazlar ile anlaşma imzaladık. Hogwarts Seherbazlar tarafından korunacaktır. Bildiğiniz gibi Karanlık Lord geri dönmüş bulunmakta. Fakat buradayken korkmanıza gerek yok. Hogwarts en güvenli yerdir. Profesörler ve Yönetim Kurulu öğrencileri her türlü konuda koruyacaklardır. Bu sene sizden istediğimiz sadece birşey var. Derslerinize sıkı çalışmanız. Geleceğin seherbazları, bakanları ve hatta Sihir Bakanı bile şu an bu salonda olabilir. Neden siz olmayasınız? Bu yüzden derslerinize sıkı çalışmanızı ve hiçbirşeye kulak asmamanızı istiyorum. Birazdan birinci sınıfların Seçmen Şapka töreni başlayacaktır. Evet birinci sınıflar biraz öne doğru gelin. Size küçük bir açıklamada bulunayım not alın. Karanlık Orman tüm öğrencilere yasaktır. Hele ki bu dönemde kesinlikle yasak. Şimdi size binalardan bahsedeyim. Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff ve Ravenclaw. Dönemin dört büyük büyücüsü tarafından inşa edilen bu okul, binalarını onların soyadları ile almıştır. Şimdi Müdür Yardımcımız Jacob X. Schwarz'ın ismini okuduğu kişiler gelip önünüzde gördüğünüz tabureye oturacaklar ve Seçmen Şapka onları binalarına yerleştirecek. "

~ Yarım Saat Sonra.~

"Evet herkes binasına yerleştiğine göre son açıklamaları yapıyorum. Az önce de söylediğim gibi dersler önemli. Sakın söylediklerimi unutmayın. Ve artık Şölen başlasın." dediği andan itibaren tüm masalarda çeşit çeşit yemekler belirdi. Öğrenciler ziyafetten ve sunumdan etkilenmiş görünüyorlardı. 1. Sınıfların şaşkınlığı ve sevinç gülüşleri salonda yankılanıyordu. Okulu yeniden böyle mutlu görmek harika bir duyguydu. On beş dakika kadar sürdükten sonra herkes yemeğini bitirmiş ve müdüre doğru bakmaya başlamıştı. Alec ayağa kalkarak, "Hepinize afiyet olsun. Şimdi Profesörlerinizi izleyerek yatakhanelerinize marş marş." dedi. Ve arkasına dönerek sandalyesine oturdu. Salonun boşalmasını izliyordu.

Açılış Konuşması #
1 sayfadaki 1 sayfası