Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

aneta & roza prandjeva.

+8
Aubrianne Parnella
Lorelei Adorlee
Francois Marjorie
Adelina Garnet Swain
Aneta Prandjeva
Noa van den Vondel
S. Lilith Mara
Roza Prandjeva
12 posters
YazarMesaj
Roza Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roza Prandjeva

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue0/0aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (0/0)
Patronus:

aneta & roza prandjeva. Empty
MesajKonu: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:02 am

İşin cılkını çıkartıp ilanımızı da birlikte açıyoruz ey site halkı sdfhjk. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez malumunuz, bir de pek şekeriz. Dedik ki belki bizimle kurgu istersiniz ^^

Şimdi evet biraz karakterlerden bahsetmek lazım.
    Tıpkısının aynısılar, tamam o kadar değiller ama baya baya aynılar işte asdfghj. Anne ve babalarını kaybediyorlar(hii bakın aklıma ne geldi, bizim şizofrenik anneanne öldürmüş olsun bunları), bu nedenle onlara şizofren olan anneanneleri bakmaya başlıyor altı yaşlarındayken. Psikolojilerinin etkilenmemesi imkansız tabii, insanın olmayan yemeği önüne koyduktan sonra "Çok yediniz" diye azarlaması filan. Bu sırada Hogwarts mektupları geliyor kızların; bunun da bir hayal olduğuna kanaat getiriyorlar. Sonra biri, muhtemelen profesör biri olsun bu, kızları o kadının yanından alıyor ve onlara unutturma büyüsü yapıyor; bir yetimhaneye yerleştiriliyorlar Londra'da. Anne ve babalarını trafik kazasında kaybettiklerini ve o zamandan beri orada olduklarını sanıyorlar. Onlar için hayat bir nevi Hogwarts'ta başlıyor sayılır. Anlayışlı, sevecen, adaletli, her şeyi şakaya vurmayı seven, çıkıntı insanlardan pek hoşlanmayıp onları espiri malzemesi haline getiren insancıklar onlar. İyilik yapmayı da severler aslında, yardım ederler insanlara öyle. Ders konusunda yeteneklilerden, kolayca kavrarlar konuları. Gelecek hakkında planları filan yoktur hiç, önlerine geldiği gibi yaşarlar. Girişkenlikleri sebebiyle arkadaş çevreleri geniştir. Bulanık olmalarına dair hiçbir sözü takmazlar ve sorun etmezler, hatta bununla gayet eğlenirler; ne de olsa hak etmeseler bu güce sahip olmazlardı. Bu mutlu mesut hayatları bir yerden sonra bozuyor tabii, nasıl mı? Unutturma büyümüz yıllar geçtikçe etkisini yitirmeye başlıyor. Hatırladıkları her anının ardından daha fazla cevaplara ihtiyaç duyuyorlar.

&Unutturma büyüsünü yapmış olan profesörümüz ikizlerimizi kızı gibi seviyor. Onları yetimhaneye bırakıyor fakat ölmek üzereyken başka bir profesöre emanet ediyor. Kızlarımızın hiçbir şeyden haberi olmayacak. Olaylar da bu profesörde bitiyor gibi bir şey.

Bu kadarcık, evet dediğimiz gibi sizin kurgularınızı bekliyoruz genşler ^^

Kurgular.:

En son Roza Prandjeva tarafından Paz Ağus. 21, 2011 5:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
S. Lilith Mara
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
S. Lilith Mara

Gerçek İsim : Ilgın #2
Lakap : Nemesis.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue89/100aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus: Kral Kobra

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:09 am

Ben geldim!!
Şimdi Lilith'le çok yakın arkadaş olabileceğinizi sanmıyorum. Ama arkadaş olabilirsiniz Very Happy Yani birkaç kez belaya bulaşmışsınızdır falan Very Happy Öyle yani.

Electra Lorién Schneiward de sevdiğiniz bir küçüğünüz olabilir ^^ Rp falan yapıp geliştiririz ilerde Very Happy
Noa van den Vondel
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Noa van den Vondel

Gerçek İsim : gülsen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue100/100aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Karga

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:22 am

Bence yakın olalım.
Roza Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roza Prandjeva

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue0/0aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (0/0)
Patronus:

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:29 am

Nasıl bir yakınlık olacak ama detaya inelim ki kurgu hoş olsun hehe Very Happy

Ilgın eklediim.
Noa van den Vondel
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Noa van den Vondel

Gerçek İsim : gülsen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue100/100aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Karga

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:32 am

Şimdi, Noa her derste olağanüstü alan bir tip. Profesör, ikizlerden birine herhangi bir ders için sınav öncesi ders takviyesi yapmasını isteyebilir. Noa da yanlış ikize anlatır, kızcağız karşı çıkmaya çalışır; fakat Noa mazeret dinlemeden anlatır falandı filandı. Tıkanan Gülsen, acınası Gülsen, yardım Gülsen.
Roza Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roza Prandjeva

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:47 am

Oy biz bunu çok sevdiiik bu olsun tamam ekleme yapmaya falan hiç gerek yok böyle kalsın. Ekliyorum hemen ^^
Aneta Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aneta Prandjeva

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:52 am

Bizi sevin sevgili insanlar, kurgular da hani güzeller olsun hani ihi
Roza Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roza Prandjeva

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 4:00 am

Eklediim, Gülsen beğenmediğin bir yer olursa söylersin değiştiririz
Gizem sen de beğenmediğin bir yer varsa gir değiştir asguıfsdgdgh
Adelina Garnet Swain
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Adelina Garnet Swain

Gerçek İsim : Gökçen.
Lakap : Adelin, Adela, Adels, Ady, Garnet, Garny

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue84/100aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (84/100)
Patronus: Gal Ejderhası

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 5:12 am

Arkadaş olabilirler. Bu Adelina da böyle saf bir tip. O yüzden iyi anlaşacaklarını düşünüyorum... ^^
Francois Marjorie
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Francois Marjorie

Gerçek İsim : Batuhan

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue91/100aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (91/100)
Patronus: Baykuş

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 5:45 am

Ben de kurgu istiyorum Very Happy Evet ikizlerle rp yapmak eğlenceli olur Very Happy Siz düşünün bişiler işte Very Happy
Roza Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roza Prandjeva

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 6:04 am

Eklendiniiz. Tekrar üzerinden geçeceğiz fakat yine de beğenmediğiniz bir yer ya da ne bileyim önereceğiniz herhangi bir şey olursa pm atabilirsiniz ^^
Lorelei Adorlee
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lorelei Adorlee

Gerçek İsim : Kardelen.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Griffin

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 6:23 am

Eveeeet, dostlaaar kesinlikle kurgu istiyorum, hatta sizin için Hafılpaflı karakter açmayı ve trio yapmayı çok istiyorum. Kesinlikle olmalı bu. Böyle o kadar içli dışlı olmalılar ki...... Neyse anladınız siz onu. Olsun dimi böyle? Olsun olsun........ Ben Hafılpaflı karakter açayım mı sizin için, Harry&Herminone&Ron gibi çokoş bir grup yapalım. Olur muuuu?
Diğer -birsürüvar- karakterlerime gelelim şimdi;
Lorelei Adorlee&Gryffindor&V. Sınıf; Kızımızın en büyük ve tek uğraşı okulu birbirine katmak. Hiç bir şey umurunda değil. Sadece rezil etmek ve eğlenmek umurundadır. Müdürün odasına o kadar çok gitmiştir ki bir süre sonra saymaktan vazmgeçmiştir o derece. Şimdi bu kızımızın bir kere kurbanları olmuşsunuzdur ama sizinle sonra arkadaş olmuş olsunlar. Hatta büyük annesinn, sizinki ile tanışıklığı olabileeer bir yerden. Büyük annesi eskiden şifacıydı -aslındabunaşimdikararverdimasdf- Belki en sevdiği hastası olmuştur ve bazen Lorelei'nin evine çağırıyordur falan. Kurbanları olduktan sonra sizinle bu şekilde tanışmıştır ve e olduysa aranız çok iyi olmasa da iyi sayılır olmuştur. Hatta ve hatta size bulanık diyenlere siz gülseniz de bu azarlamış olabilir.
Pietra Argento&Slytherin&V. Sınıf; Prensesin tek ve en, en yakın dostu ki haliyle en kötü Slytherinlilerden. İçinde sorgulayıcı bir taraf da var ama neyse... İşte bu size tiksintiyle bulanık diyerek takmıyor olsun.
Felix Maurice&İksir Profesörü; Sizi sevsin ama çok karıştırsın asdf.
Aubrianne Parnella&Bitkilimci; Aubrianne dördüncü senesinde Beauxbatons'dan gelmiş-bir yıl arayla-, altıncı senesinde Hogwarts'dan ayrılmıştır. Yani O okula geldiğinde siz ikiye gidiyordunuz. Oradan size hep çok iyi davranmıştır ama sadece selamlaşıyor olabilirsiniz. Hatta seralara bir bitki konusunda anlaşmazlığı düştüğünüzde gelirsiniz, profesöre sormak için. Aubrianne okul serasına hala geldiğ için karşılaşmış ve aydınltmış olabilir falan.
Acayip çok karakter varmış...............
Roza Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roza Prandjeva

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 6:56 am

OLUR TABİİ HATTA SÜPER OLUR KOŞ GİT AÇ
bi de ekliyorum ben bunları hemen ayrıca kızlarımız profesöre takık haberin olsun buna da şimdi karar verdim gdfuısdfgsgfdh
Aubrianne Parnella
Bitkibilimci
Bitkibilimci
Aubrianne Parnella

Gerçek İsim : kim olduğumu bilirsin sen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Yabani Tavşan

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:28 am

Oha açıyooorum hatta bizimkini şişko yapayım, daha ayrıcalıklı olurlar aneta & roza prandjeva. 487155
Roza Prandjeva
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roza Prandjeva

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:30 am

PM yapmalıyız bence adhsıofdsf
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Lakap : Princess of Slytherin.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue97/100aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (97/100)
Patronus: Smilodon

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 2:18 am

Kızlar bensiz olur mu? Hayır, damladım geldim. Şimdi Etta var onunla aranız nasıl bilmiyorum ama prenses klasik Slytherin. Bu yüzden sizi sevmiyordur ancak Etta hatrına sizin gibi şirin kızlara bulaşmıyordur. Böyle olsun bu hı hı. ^^
Ruby Selwyn
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Ruby Selwyn

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Kelebek

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 6:28 am

Trio oluşturuyorduk hani. Geldim, herşeyimiz bir falan. Aynı yetimhane de kalmış da olabiliriz, ekle merveee asdf.
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Gerçek İsim : Merve.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue1/100aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (1/100)
Patronus: Kedi

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 20, 2011 11:17 pm

Kızıııım seninle çok özel kurgu ayarlamalıyız böyle benim uydurmamla olmaz. Rpsini falan yapıcaz ohooo. Pm atıcam.
http://havadakiburun.tumblr.com/
Amelia Bryssa Johnson
Ravenclaw II. Sınıf
Ravenclaw II. Sınıf
Amelia Bryssa Johnson

Gerçek İsim : İdil.
Lakap : Agucuk.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
aneta & roza prandjeva. Left_bar_bleue62/100aneta & roza prandjeva. Empty_bar_bleue  (62/100)
Patronus: Tavşan

MesajKonu: Geri: aneta & roza prandjeva.   aneta & roza prandjeva. Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 10:07 pm

Ben de böyle yılışık gibi her başlığa mesaj attım ama neyse bakalım, kurgular çok hoş ben ne yapayım ki...

Kurguya bayıldım. Çorbaya tuzum olursa diye geldim, Amelia küçük şimdi yazık, abla lazım ona. Bi' de aklıma bi korku filmi geldi (bkz. A Tale of Two Sisters) Şimdi benim bi' üvey annem var, nefret ediyorum ondan. Sizinle bu konuda sohbet etmeye başlayayım böyle. Kütüphane falan olabilir mekân, fark etmez. Böyle düşündüm. (Her başlığa başvurunca kurgu bulma zorluğum ortadan kalkıyor ya, güzel oldu bak böyle. Herkes benim gibi yapsa ufuuu...)
Öyle yani.

aneta & roza prandjeva.
1 sayfadaki 1 sayfası