Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Masum Şeytan Eura.

+7
Savannah Basilevsky
Clementyne Basilevsky
Aubrianne Parnella
Euterpe Châtillon
Ira Argento
Electra Lorién Schneiward
Eurabatres Châtillon
11 posters
YazarMesaj
Eurabatres Châtillon
Slytherin I. Sınıf
Slytherin I. Sınıf
Eurabatres Châtillon

Gerçek İsim : Tuş yaa, yine ben.
Lakap : Eura.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue96/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (96/100)
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:03 pm

İlan açtığım ilk karakterim bu, galp. <3
    Eurabatres daha birinci sınıf, miniminicik bir şey. Yani en azından dışarıdan öyle görünüyor. Küçük cadının kişiliğine inildiğinde ise o tam bir şeytan. Okulun yarısından çoğu kendisinden yaşça büyük olmasına rağmen insanları birbirine düşürmek konusunda üstüne yok kızın. Bunun için kullandığı en büyük silahı ise sevimliliği. Ufak masum bir bakışı sizi anında etkisi altına alabilir. Ses tonunda yaptığı ufak bir değişiklikle size kendisini anında sevdirebilir. Başka, başka… Kendi dediklerini illa ki yaptırmaya çalışır çünkü o buna alışmıştır. Ablası Euterpe’nin aksine anne ve babasıyla büyümüştür ve bu da kendisini iki kat şımarık yapmaktadır. Ailenin tek çocuğuymuş gibi büyümüştür Ölüm Yiyen çiftin yanında. Kara büyülere olan ilgisi büyüktür.
    Şimdi, aslında ne aradığımı bilmiyorum; ilanlara bakınca çok özendim yani, ondan açtım başlığı itiraf ediyorum Razz En yakın arkadaşım var, platonik olduğum bir büyüğüm de var. Onun dışında geriye neler kalıyor, bakıyorum.
    # Bu bilmişliğinden hoşlanmayanlar lazım bana. Özellikle yılanlar hoşlanmıyor bu kızdan. Hele ki Euterpe’den hoşlanmayan varsa kesin gelsin buraya.
    # Ablasından başka kendisini koruyacak iki kişi. Bunlardan biri Profesör, diğeri ise bir öğrenci olsun. DOLDU.
    # Şirinliğine dayanamayan birkaç kişi. Ne yaparsa yapsın bu kıza kızamıyorsunuz işte.
    # Aklınızda başka bir şeyler varsa o da kabul.

-Liste-
Electra Lorién Schneiward – En, en yakın arkadaş.
Francois Marjorie – Platonik olduğu biri.
Shiva Lilith Mara - Şirinliğine dayanamayan biri.
Euterpe Châtillon – Biricik ablası.
Aubrianne Parnella – Şirinliğine dayanayamayan biri.
Felix Maurice – Kendisini koruyan Profesör.
Pietra Argento – Etkileyemediği tek kişi.
Lorelei Adorlee – Kuzen
Lynnette Heloise Sneaux – Şirinliğine dayanamayan biri.
Adelaide Wiltor – Kuzen.
Cornelia Sjodin - Ablasından sonra kendisini en çok koruyan kişi.
Laetitia Knollys - İçindeki küçük şeytanı bilen biri.
Jasper Marjorie - Sarkıntı.
Jeremy Mansfield - Baya, baya platonik.

En son Eurabatres Châtillon tarafından C.tesi Ağus. 13, 2011 7:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Ravenclaw I. Sınıf
Ravenclaw I. Sınıf

Gerçek İsim : Ilgın ^^
Lakap : Ely, Lori, Lorién, Loth.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue89/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:08 pm

Lilith koruyabilir onu ^^ Seve seve Razz Olmadı Şirinliğine dayanamayan birkaç kişi. Ne yaparsa yapsın bu kıza kızamıyorsunuz işte. kısmı olabilir Very Happy
Eurabatres Châtillon
Slytherin I. Sınıf
Slytherin I. Sınıf
Eurabatres Châtillon

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue96/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (96/100)
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:09 pm

Lilith'in tam adını alayım BFF? Very Happy
Ravenclaw I. Sınıf
Ravenclaw I. Sınıf

Gerçek İsim : Ilgın ^^
Lakap : Ely, Lori, Lorién, Loth.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue89/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (89/100)
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:13 pm

Shiva Lilith Mara^^
Ira Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Ira Argento

Gerçek İsim : Nurdan#2

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue94/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Hydra

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:16 pm

heeeuuum şimdik bizim senin ablacığınla olan kurgumuz(Adelaide karakterimle) istenmeyen kuzendi Very Happy ablan beni hiç sevmez felan reddeder kuzen olduğumuzu öyle yani sende aynı şekilde olabilir ya da ablanın aksine sen seviyosundur beni falan Very Happy hangisini istersen yavru Razz
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Lakap : Princess of Slytherin.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue97/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (97/100)
Patronus: Smilodon

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:18 pm

Ablanı eklemeyi unutma küçük şeytan.
Aubrianne Parnella
Bitkibilimci
Bitkibilimci
Aubrianne Parnella

Gerçek İsim : kim olduğumu bilirsin sen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue100/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Yabani Tavşan

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:18 pm

Aubrianne; Şirinliğine dayanamayan olsun benceee <3 Okula ara sıra geliyor o zamanlar tanışmış olabilirsiniz.
Felix; Seni koruyan ama yaptığı şeytanlıkları onaylamıyormuş gibi yapıyor sonuçta profesör kızması gerek, hani göz kırpıp hiç hoş değil dese de alttan alttan seni küçüklüğüne benzetiyor gibi olabilir.
Lorelei; Okulu birbirine katar, öyle böyle değil..... Anladın sen onu.... Ablanla da çok iyi anlaşırlar hani ne arkadaşlar ne düşmalar ama iş okulu dağıtmaya gelince gören onları kan kardeş falan sanabilir o derece. Seninle de anlaşıyor olabilir ^.^ Hatta nurdan sağolsun teyzeme halası olmasını teklif etmiş oradan da kuzen oluyoruz (ablanın haberi yok daha asdf)
Pietra; Etkileyemediğin tek kişi olsun Pietra, Bu yüzden sen de ona karşı sinir ol falan hoş rpler çıkar.
Clementyne Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Clementyne Basilevsky

Gerçek İsim : Merve.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue92/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (92/100)
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:23 pm

Şirinliğine dayanamayan Lynnette Heloise Sneaux
Lynnette ve ablanın arası çok iyi. Yani seninle de iyi geçinebilirler. Smile

Seni koruyacak profesör Annette Elainé Jeseven olabilir.
Bitkibilim seçtin mi bilmiyorum ama sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Smile

Eurabatres Châtillon
Slytherin I. Sınıf
Slytherin I. Sınıf
Eurabatres Châtillon

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 12:08 am

Liste güncellendi.^^
@Merve. Karakterim Kehanet dersi seçti sadece *-* Başka bir yer söyleyecek olursan oraya eklerim diğer karakterini (:

Bir de bundan sonra karakterlerinizin adını soyadını yazın yaa, işkence böyle listeden bulmak Very Happy
Savannah Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Savannah Basilevsky

Gerçek İsim : Gizem.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue100/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:39 am

Koruyan öğrenciye en güzel gidecek kişi Cornelia Sjodin olur yani, seni kendine benzetiyor saman altından su yürütüp şirin bir maske altına sokma tarzınla. Evet! Çokoş tamam olsun bu ^^
Anastazja Ewa
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Anastazja Ewa

Gerçek İsim : Tuş.
Lakap : An, Ja,

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Baykuş

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 4:25 am

Ekliyoruuum (:
Laetitia Knollys
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Laetitia Knollys

Gerçek İsim : Asena.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue90/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (90/100)
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:21 am

Laetitia senin masumane tavırlarından ve şirinliğinden ilk bakışta etkilenmiş olsa da, sonradan o sevimli yüzün altında küçük ama tehlikeli bir şeytanın yattığını fark ediyor ve seni düşmanı olarak görmese de etrafta dolaşıp herkesin ilgisini çekmenden sinir oluyor. Küçük yaşına rağmen insanları böyle etkileyebilmenden hoşlanmıyor. Yine de senin ne kadar tehlikeli olduğunu bildiği için yüzüne gülüyor ve aranızı iyi tutmaya çalışıyor. Sana seni çok seven bir abla gibi davranıyor Ama aslında o da sen de gerçeğin farkındasınız. Olur mu ? ^^
Eurabatres Châtillon
Slytherin I. Sınıf
Slytherin I. Sınıf
Eurabatres Châtillon

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:22 pm

Süper! Ekliyoruum.
Jasper Marjorie
Ravenclaw I. Sınıf
Ravenclaw I. Sınıf
Jasper Marjorie

Gerçek İsim : N.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Masum Şeytan Eura. Left_bar_bleue94/100Masum Şeytan Eura. Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 1:02 am

senin ablacıkla benim abicik sıkı fıkılar. Takılıyorlar beraber sürekli biz de seninle böyleliklen tanışmış olalım. Sana sarkıyorum bi' de biliyosun Razz
Eurabatres Châtillon
Slytherin I. Sınıf
Slytherin I. Sınıf
Eurabatres Châtillon

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 1:17 am

Ekledims. Razz
Jeremy Mansfield
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Jeremy Mansfield

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 7:27 am

Beni de ekle aşkooom falan asdf......
Eurabatres Châtillon
Slytherin I. Sınıf
Slytherin I. Sınıf
Eurabatres Châtillon

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

Masum Şeytan Eura. Empty
MesajKonu: Geri: Masum Şeytan Eura.   Masum Şeytan Eura. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 7:39 am

Ekliyoruuum Razz

Masum Şeytan Eura.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şeytan Diyor Ki...