Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

bindik bir alamete gidiyoz kıyamete

+8
Aphrodis Audrey Phyllis
Edge Triangle Castinholt
Aubrianne Parnella
Ira Argento
Lethe Dukauskaite
Pietra Argento
Savannah Basilevsky
Lorelei Adorlee
12 posters
YazarMesaj
Lorelei Adorlee
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lorelei Adorlee

Gerçek İsim : Kardelen.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Left_bar_bleue100/100bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Griffin

bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Empty
MesajKonu: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 7:29 am

Hiç koymam ama hadi bu sitede koyayım dediiiim, çirkinliğimi görmesinler diye koymam zaten. Ciddi çirkin olduğumu düşünüyorum, katılıyorum falan derseniz ve yorum yapma gereği duymazsanız şaşmam yani, o dereceee o.o

lalala:
tamam:
parra parra parra:
lölölö:
Savannah Basilevsky
The Harlequin Sahibesi
 The Harlequin Sahibesi
Savannah Basilevsky

Gerçek İsim : Gizem.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Left_bar_bleue100/100bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus:

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 7:34 am

Abi nasıl tatlı bir şeysin sen yeriz yeriz yeani, oy dağlar <3
Pietra Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Pietra Argento

Gerçek İsim : Kardelen.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Marilith

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 7:38 am

OHA, ciddi mi o.o Sevindim bak, teşekkürler bebek Razz
Lethe Dukauskaite
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lethe Dukauskaite

Gerçek İsim : sevde

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Ecel

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 7:59 am

Kardi çok seksiysin danışak mı?
Ira Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Ira Argento

Gerçek İsim : Nurdan#2

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Left_bar_bleue94/100bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Hydra

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 8:18 am

dördüz seni çok pis döverim. kızım mal mısın kafan mı güzel ne ayaksın olüüüm -.- tipe bak kurban ol öl bit kendine çirkin diyo yaa dövücem seni çok pis bak Very Happy yerim seni ciddi ciddi Razz ha bi de benimde öyle bi ayıcıklı resmim vaaar bende taktıydım da benimki 60 liraydı Sad aldıramadım anneme Sad
Aubrianne Parnella
Bitkibilimci
Bitkibilimci
Aubrianne Parnella

Gerçek İsim : kim olduğumu bilirsin sen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Yabani Tavşan

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 8:31 am

Sevde;; danışak beybi, hertürlü iksde Razz
Nurdan;; Ayıcıklara dayanamıyorum ben ya çok üzülmüştüm alamadığıma, teşekkür ettim bu arada. Çirkinim aslında da fotoda öyle çıkmıyorum şişkoyum falana abii. Burnumu severim bak itiraf edeyim saadfdfgdg
Ira Argento
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Ira Argento

Gerçek İsim : Nurdan#2

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Left_bar_bleue94/100bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Empty_bar_bleue  (94/100)
Patronus: Hydra

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 8:40 am

asdfdasf kardi kalk git deli etme beni gece gece gelir pataklarım seni Razz gözlüklerine bittim benim gözlüklü halimi görmek istemezsin o derece sdfsa ve ayıcıklaaar <3 uğur böcükleride çokooş Razz

*benniyeseninbaşlığınıişgalediyom?dövmebeni Razz
Edge Triangle Castinholt
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Edge Triangle Castinholt

Gerçek İsim : Hüdaverdi

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Kurt

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 9:13 am

Ezmemelisin ama kendini. Yerler diyip kaçıyorum.
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Ravenclaw V. Sınıf | Admin
Aphrodis Audrey Phyllis

Gerçek İsim : Çisem
Lakap : Aph, -A

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus:

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 10:09 am

Oy oy oy yiriiim <3
Anastazja Ewa
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Anastazja Ewa

Gerçek İsim : Tuş.
Lakap : An, Ja,

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Left_bar_bleue96/100bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Empty_bar_bleue  (96/100)
Patronus: Baykuş

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 2:48 pm

Senin gözlerin bozuk bak Kardelen, demedi deme sonra. O'lum sen mi çirkinsin lan? Tatlılıktan öldürüyorsun insanı, şeker komasına mı sokmak istiyorsun koca siteyi? <3
Franchois Couxtown

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Left_bar_bleue90/100bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Empty_bar_bleue  (90/100)
Patronus: Ördek

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 10:58 pm

gitmeden yorum yapmak istedim.
onyüzbin baloncuk sana. aşırı sempatiksin.
yerim lan.
galp sana.
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Lakap : Princess of Slytherin.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Left_bar_bleue97/100bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Empty_bar_bleue  (97/100)
Patronus: Smilodon

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 11:47 pm

O benim bebeğim bitanem canım herşeyiiiiiim. Güzelliğine kurban seninn minik kedim benim <3 -Ben başladım yine abla tiplerine asdfg-
Virgin Everhärt
Striptizci
Striptizci
Virgin Everhärt

Gerçek İsim : Constanta. Anladınız...

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Left_bar_bleue82/100bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Empty_bar_bleue  (82/100)
Patronus: Kedi

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 4:56 am

Benimde tişörtümü imzala corci. Millete hava atiim "Bakın bende Corci' nin imzası var hıh..." diye Very Happy

Çirkin mi dedin sen kendine? Ben mi yanlış okudum. Sen çirkinsin. Öyle mi? Bunu bir daha duymayayım çok ayıp.

Bu kızdan güzellik sinyalleri geliyor Very Happy
Aubrianne Parnella
Bitkibilimci
Bitkibilimci
Aubrianne Parnella

Gerçek İsim : kim olduğumu bilirsin sen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Yabani Tavşan

MesajKonu: Geri: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete   bindik bir alamete gidiyoz kıyamete Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 10:13 pm

Nurdaan;; Teşekkür ederim beybi. AYLAVYU. Uğurböcüklülere bakmamıştım bak, onlara bir ara bakayım asdf.
Ünaal;; Teşekkür ederim, seni de yerler ^.^
Çiseem;; Oha lan bi gittim çok yorum olmuş neyse devam edyoruz. BENDE SENİ YİRİİİİİİİM Razz teşekkür ederim........
Ekiin;; Bozuk cidden hihihi. Tamam ya o kadar çirkin değilim ama..... Tamam neyse sustum asdf. Çok teşekkür ederiiim bebeğiiiim <3<3<3
Dilara;; Gitme naaan, özlerim seni ben. Teşekkür ederim bebek, sana da galp........
Sereeee;; Bebekiiiim, aşkoooom çoohh teşekkür ederiiiim, seni yiriiim........ Teşekkür ederim <3<3<3<3
Eliif;; Teşekkür ederim bebeeek, aylavu......... <3

bindik bir alamete gidiyoz kıyamete
1 sayfadaki 1 sayfası