Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

naber Julian?

2 posters
YazarMesaj
Julian Meilleur
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Julian Meilleur

naber Julian? Empty
MesajKonu: naber Julian?   naber Julian? Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 6:58 am

Büyükannesiyle yaşıyor olmanın tek faydası oldukça rahat bir eve dönüş saat değil yalnızca, şımartılmasından da bahsetmiyorum. Burnu havada olmadı ki hiç, aptalsa karşısındaki yalnızca dile döktü bunu.

Kimiler utangaç diyor, kimileri "Çirkin ya ondan." Ama hikayenin aslı böyle değil. Yıl bilmemne, şo, bu demeden bence kafasında dönenleri anlatalım.

Tamam, sn. İngiliz ahalisi; şimdi aksanınıza sığınarak şunu söylemek istiyorum: SCRUBS İZLEDİNİZ MI SİZ?!1?1?

En azından kendisi gibi bir örnek bulmuştu JD ile karşılaştığında; diziyi izledi, her bölümde çok güldü demiyorum. Yalnızca JD'nin iç sesleri. Evet, onun gibi. Ancak çizgi filmlerdeki melek ve şeytan gibi. JD gibi yalnızca bir tane ses yok, melek ve şeytan gibi iki tane de yok. 6 ayrı ses, bir tanesi biraz ince ve içindeki feminen yanı simgeliyor ama olsun: 6 farklı Julian. "Yarış başlasın!" demiyorum, durun şu Julian'ları tanıtayım.

• İnek. Sınav dönemi başladığında bu yanının devreye girmesini dilerdik, maalesef. Ezber yeteneği en gereksiz şeylere hakim olsa dahi yalnızca bu Julian sayesinde var, örneğin Francis Ford Coppola'nın yönettiği tüm filmleri ve İngiltere'deki vizyon tarihleri gibi. Tabii ki kendisi bazen utangaç kısma destek oluyor. Hele de bir kızla karşılaştığında.
• Utangaç. Evvet, "Her şeyimi anlattığım bir blogum var, utangaç değilim yazarken." yok. Üzülerek söylüyorum, yaz aylarına girdiklerinde ya da ne bileyim, Biçim Değiştirme'de diğer binadaki kızların arasında oturduğunda hep onun yüzünden suskunluğu. Cümleleri bir araya getiremiyorsa, aklındaki o "Ya şöyle olursa..."lar yüzünden. En gereksiz Julian, sesindeki o titremeden de nefret ediyor zaten.
• Kırılgan. Feminen kısım herhalde burası, bu hissi aldırmak beyninden aldırmak için yapabileceği bir büyü falan yok mü? Kusmuk gibi koksa dahi işe yarayacak bir iksir? Tamam. LÜTFEN SESİNİ BİRAZ  DAHA KALINLAŞTIR. Ve bir dahaki sefere bir kızdan ayrıldığınızda ağlama. Ryan Gosling ve Rachel McAdams ayrılalı aylar oldu, artık onları da unut. Regl olmadığınız için sevinmelisin, GÜLÜMSE SENİ SALAK.
• Cesur. Neyse ki Seçmen Şapka kafanızdayken ses çıkarmadın. Tek yaptığı şey şu zaten: "Güzel kalçalar." Sonuç olarak, belki doyumsuz ya da hafifmeşrep de sayılabilir. Gryffindor'da olsaydı ne yapardı acaba?
• Vurdumduymaz. Tüm hırsı ardına saklasaydı acaba ne olurdu? Aslında dönemden döneme yer değiştiriyor hilekâr yanıyla. Aynı ses, herkes biliyor ama bazen cidden deli gibi istediği oluyor. Örneğin cesaretiyle birlikte üzerine geldiklerinde büyük sınıflardaki kıza çıkma teklifi etmesine neden olmuşlardı. Sonuç, kırılgan ağlar.
• Zeki. Neyse ki bazen mantığını kullanıyor. Diğerlerine hakim olan bu kısım Julian'ın kendi sesinden farksız. Cafe latte sever, gayet de inatçıdır. Ancak tabii ki muhteşem sınav notları ile dönemi bitirmesini sağlamıyorlar.

~  Kurgular gelecek de simdi cok aceleye geldi diye yok, yoksa.....
~
~
~
~
Noa van den Vondel
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Noa van den Vondel

Gerçek İsim : gülsen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
naber Julian? Left_bar_bleue100/100naber Julian? Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Karga

naber Julian? Empty
MesajKonu: Geri: naber Julian?   naber Julian? Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 7:04 am

Teanrım, ben bu karaktere bayıldım. Bence kurgu çevirmeliyiz, çevirmeliyiz, evet.
Julian Meilleur
Ravenclaw IV. Sınıf
Ravenclaw IV. Sınıf
Julian Meilleur

naber Julian? Empty
MesajKonu: Geri: naber Julian?   naber Julian? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 7:38 pm

Çok güzel insanlar var, LAWRENCE!
Evlenmek dahi kolay makul gözüküyor şorada, HEMEN BİLE- O kadar da değil. Abartmayayim.
aaron ile 15'imde olmak zor, hiçbir şey yapılmıyor.
Noa van den Vondel
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Noa van den Vondel

Gerçek İsim : gülsen

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
naber Julian? Left_bar_bleue100/100naber Julian? Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Karga

naber Julian? Empty
MesajKonu: Geri: naber Julian?   naber Julian? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:07 pm

Beşik ke- Tamam, bence pm ile msnini falan atmalısın.

naber Julian?
1 sayfadaki 1 sayfası