Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Tatil Kurgusu.

+17
Francois Marjorie
Geovani Argento
Courtney Rodger
Amelia Bryssa Johnson
Noa van den Vondel
Adelaide Wiltor
Adelina Garnet Swain
Conerus Hell Greyn
Euterpe Châtillon
Zepour Nerdenian
Josefine Abrahams
Lynnette Heloise Sneaux
George Crownie
Elena Nina Pearl
Marvell Devereaux
Felix Maurice
Matthew Lloyd Quinlivan
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Lorelei Adorlee
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lorelei Adorlee

Gerçek İsim : Kardelen.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Griffin

Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 4:01 am

Bence eğer devam edilmezse, ki edileceğe benzemiyor. Kilitlenmesi uygun olur; zaten bu yavaşlıkta devam ederse biteceğe de benzemiyor.
Lynnette Heloise Sneaux
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lynnette Heloise Sneaux

Gerçek İsim : Merve.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Left_bar_bleue1/100Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1/100)
Patronus: Kedi

MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 6:59 pm

Birileri yazacak diye beklemek yerine okulun açılmasını tercih ederim. Kilitlenmesi en doğrusu bence.
http://havadakiburun.tumblr.com/
Danielle Price
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Danielle Price

Gerçek İsim : Gökçen.
Lakap : Dany.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Left_bar_bleue84/100Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (84/100)
Patronus: Boa Yılanı

MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 10:41 pm

Eğer birileri yazmayacaksa kilitlenmesi en doğrusu. Ancak güzel kurguydu kilitlenip çöpe gitmesini istemem yani.
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Lakap : Princess of Slytherin.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Left_bar_bleue97/100Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (97/100)
Patronus: Smilodon

MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 11:41 pm

Belli kişiler devam etsin o zaman... Hiç değilse biz bize yazarız. Mesela bu akşama kadar bekleyelim, yazan yazar yazmayan yazmaz. Belki arada çıkan gelir yazar yani. Mesela şuan ben yazıyorum. Başlığın kilitlenip devam etmemesi iyi olmaz diye düşünüyorum. ^^
Danielle Price
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Danielle Price

Gerçek İsim : Gökçen.
Lakap : Dany.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Left_bar_bleue84/100Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (84/100)
Patronus: Boa Yılanı

MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 12:36 am

Bence de yazan yazsın sonra işte yazanlarla kamp kurduğumuz yere gideriz. Orada devam eder Rp. ^^
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Left_bar_bleue97/100Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 1:15 am

Yani... Ben devam ediyorum o zaman. ^^
Mabelle Jeseven
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Mabelle Jeseven

Gerçek İsim : Gizem.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Patronus: Martı

MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 1:54 am

O zaman tamam, dediğiniz gibi olsun. Lâkin tatil kurgusundaki karakterlerinizin Hogwarts içinde rp yapamayacağını unutmayın. Yazanlarla kampa devam ediyoruz, yazmış bulunan ancak kurgudan ayrılanların adminlere belirtmesi gerekiyor, bu sırada bana da pm atmaları olağanüstü güzel olur. Ve eğer hala kurguya yazmak isteyenler de lütfen beni haberdar etsinler, ona göre devam edelim ^^
Euterpe Châtillon
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Euterpe Châtillon

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:

MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 2:01 am

Ben yazdım umarım daha yazacak vardır. Aklımda bir kaç sinsi plan devreye girdi. (Kardelen'le koptuk da bayağı) Yani eğlenceyi kimsenin kaçırmasını istemeyiz. Razz Bu konuda tatili ayarlayanları da bilgilendireceğiz. ^^ Sizden de onay gelirse gerçekleştiririz artık sinsi planlarımızı...
Lorelei Adorlee
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Lorelei Adorlee

Gerçek İsim : Kardelen.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Griffin

MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 4:32 am

Aynen, hemen şu giriş rpleri bitsede, kamptaki mükemmel kurguları uygulasak hihihihi [cadı gülüşü] Razz
Mabelle Jeseven
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Mabelle Jeseven

Gerçek İsim : Gizem.

Karakter Bilgileri
Rol Puanı:
Patronus: Martı

MesajKonu: Geri: Tatil Kurgusu.   Tatil Kurgusu. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 12:28 am

Genşler duyduk ki son sırada olduğum hâlde yazmam bir sıra düzenini bozmuş gibi gözükmüş, ismimin son sırada olmasının sebebi en sonda tekrar benim rp'min olacak olmasıydı. Bir de listedeki düzensizliğin sebebini sorarsanız Ergun kurguyu bırakıp üzerime yükleyince her şey karıştı, katılımcılardan çoğu bana haber vermeden kurgudan çıkmış olmalı, buraya sürekli mesaj bırakıyorum ama onlardan tek bir cevap alamıyorum.

Her neyse, diyeceğim bunlar değildi; kurguya yazan varsa yazsın yoksa son rp'yi atıp kilitlenmesini rica edeceğim. (Evet Kardelen evet Serena, güzelim kamp fikirleriniz boşa gidecek ne yazık ki; okulun erken açılabilmesi için bu fedakarlığı yapmamız lazım.) Sevgiler.

Tatil Kurgusu.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Tatil Kurgusu || Kamp Yolculuğu.
» Aile Kurgusu
» Hogwarts Kurgusu: Beklenmeyen Davranış