Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Merhaba

Foruma Hoşgeldiniz

Kayıt Olduktan Sonra Rütbe Seçmelisiniz. Ve Daha sonra Lejant Oluşturmalısınız;
Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateş Oku RPG ~~ Hogwarts

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKapı

Frodo Fearless

2 posters
YazarMesaj
Frodo Fearless

Frodo Fearless

Gerçek İsim : Hasan Mert
Lakap : Frodo

Frodo Fearless Empty
MesajKonu: Frodo Fearless   Frodo Fearless Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 8:39 pm

Size iyi davranmayan bir arkadaşınız zor durumda. İki büyücü etrafını çevirip asalarını ona doğrultmuş. Ne yaparsınız?||Sonuçta ne olursa olsun aynı okuldayız ne olursa olsun okulda birbirimizi gördüğümüz için ona kanım ısınmıştır elbette bu sebeple oraya gelir ve cesurca beni sevmesede ona yerdım ederim.

||Hogwarts'daki en ilginç şey nedir?||Şöyle söyleyeyim:Emin ol Hogwarts'daki herşey ilginç bu da Hogwarts'a ayrı bir güzellik veriyor.

||Okula gelmeden önce büyü yapmaya çalıştınız mı? Başarılı oldunuz mu? Eğer olduysanız veya olamadıysanız nedeni nedir?||Okula gelmeden önce tabiki büyü yapmaya çalıştım başarılı oldum büyüye çalıştım çünkü gideceğim okulda başarılı olmak istiyordum.

||Okul hakkında en çok merak ettiğiniz şey nedir?||Okulun sırları,öğreneceğim büyüler ve arkadaşlık bağları.
Seçmen Şapka

Seçmen Şapka

Frodo Fearless Empty
MesajKonu: Geri: Frodo Fearless   Frodo Fearless Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:45 am

Gryffindor

Frodo Fearless
1 sayfadaki 1 sayfası